Šesťák v plném proudu

27. únor 2017 | 21.24 |

Je tomu už spoustu měsíců, co jsem naposledy napsala článek a na blogu je pěkně dlouho úplně mrtvo. Budiž mi omluvou to, že jsem právě uprostřed nejtěžšího ročníku na medicíně.

Šesťák je fakt těžký. Hodně těžký. Vyčerpává mě víc, než jsem čekala. Nějaké státnice už mám naštěstí za sebou, žádnou jsem zatím nemusela opakovat (klep klep), ale ještě mě jich pár (a ne zrovna lehkých) čeká. 

Můj den vypadá tak, že v šest vstávám, jdu do školy, mezi jedenáctou dvanáctou odcházím domů a zbytek dne se jen učím a učím a učím, dokud zase nejdu spát. Jasně, že i tak mám relativně občas volno. Ale je ho opravdu snad nejméně za celých šest let.

Do toho už si i pomalu sháním a zařizuji místo, kam po škole nastoupím, protože čas letí a já za chvíli budu pracovat, což mě děsí i těší současně.

Upřímně, nějak už mám toho učení vážně dost. Už mě to nebaví a jsem z toho unavená. Takže se na jednu stranu těším, že tohle konečně skončí a já budu všechna ta léta moci uplatnit v praxi, na stranu druhou mám ale obavy, jak (a zda) to vůbec budu zvládat a co mě vlastně čeká. Jedna moje životní etapa pomalu končí a já nevím, zda jsem ráda nebo ne.

Omlouvám se, že dnešní kratičký článek není víc pozitivní, a že články ještě dlouho nebudou - ale je toho teď opravdu moc.

PS: Hesla ale posílám samozřejmě pořád! ;-)

Zpět na hlavní stranu blogu

Komentáře

RE: Šesťák v plném proudu tlapka 28. 02. 2017 - 21:28